Projekty a řešení, svítidla a osvětlení Kolarz

svítidla, osvětlení, interiérová svítidla, závěsná svítidla, stropní svítidla, křišťálové lustry, zahradní svítidla, lampy...

Projekty a řešení na klíč, svítidla a osvětlení KolarzKOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. patří na tuzemském trhu mezi nejvýznamnější dodavatele svítidel, osvětlení a osvětlovací techniky. Specializujeme se na tzv. project solution business - individuální projektová řešení.

Realizujeme kompletní projekty pro interiéry a specifická řešení na míru interiérového osvětlení veřejných budov, hotelů apod. Naši obchodní partneři pocházejí z řad významných investorů, architektů a projektantů. Vybrané realizované projekty a řešení najdete v referencích.

Hledáte pro Váš individuální projekt úspěšného řešitele? Pokud pořádáte nebo se účastníte výběrového řízení na dodavatele svítidel a osvětlení můžete nám zaslat Vaše zadání pomocí formuláře pozvěte nás do tendru. Rádi se zúčastníme.

Realizace projektu zahrnuje

  • Projekty a řešení na klíč, svítidla a osvětlení Kolarznávrhy svítidel a osvětlení značky Kolarz
  • stanovení světelně-technických parametrů
  • kalkulaci investičních nákladů navrhnutého řešení
  • vizualizaci řešení
  • dodávku na klíč a ostatní zákaznické služby
  • individuální podporu a servis v rámci českého a slovenského trhu
Projekty a řešení na klíč, svítidla a osvětlení KolarzProjekty a řešení na klíč, svítidla a osvětlení KolarzProjekty a řešení na klíč, svítidla a osvětlení Kolarz

Koncepce svítidel a osvětlení Kolarz

Osvětlení hotelu Olympic Garni, Praha 8Svítidla a osvětlení značky Kolarz se vyznačují vysokou kvalitou, perfektním provedením, moderním designem a skvělými světelně technickými parametry. Svítidla Kolarz splňují všechny požadavky evropských norem a při jejich výrobě uplatňujeme systém kvality ISO. Naše portfolio produktů zahrnuje 3 500 různých modelů svítidel včetně specifických řad osvětlení, které uspokojí požadavky i velmi náročných zákazníků.

Kolarz vyrábí svítidla s vlastní koncepcí, která vychází ze zkušeností několika generací a je prověřená 90-letou historií značky. Naše osvětlení přispívá k výkonnosti, účinnosti i komfortu.

Výkon, účinnost a komfort jsou pojmy, jejichž význam se liší podle požadavku na koncepci celkového řešení. V projektu je však potřeba s nimi počítat, neboť přispívající ke zdravému a příjemnému prostředí.

  • Výkon - nejlepší vizuální efektivnost
  • Účinnost - minimalizace využití energie a CO2 (více v Lexikonu osvětlení)
  • Komfort - poskytnout lidem příjemný interiér - „za vším hledej člověka"

Kam dál? Reference - svítidla a osvětlení Kolarz