Pro partnery, velkoobchodní prodej, distribuce svítidel a osvětlení Kolarz

svítidla, osvětlení, interiérová svítidla, závěsná svítidla, stropní svítidla, křišťálové lustry, zahradní svítidla, lampy...

Pro partnery, velkoobchodní prodej, distribuce svíditel a osvětlení KolarzNaše svítidla a osvětlení „svítí" po celém světě: Vídeň, Londýn, Frankfurt, Budapešť, Praha, Záhřeb, Moskva, Dubai, Sydney. Značka Kolarz je celosvětově zastoupena ve více než 3 200 obchodech se svítidly a osvětlením. KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o., dovozce a distributor značky Kolarz spolupracuje v České a Slovenské republice s více než stovkou prodejců svítidel a osvětlení v různých regionech.

Zařazením programu Kolarz do svého prodejního sortimentu získáte kvalitní produkty s vynikajícím designem a silného obchodního partnera, který může dát Vašemu obchodu další rozměr. Propracovaný systém spolupráce s partnery a atraktivní prodejnost svítidel Kolarz jsou zárukou nových obchodních příležitostí, které si rozhodně nenechte uniknout.

Proč prodávat svítidla a osvětlení značky Kolarz

Proč prodávat svítidla a osvětlení značky Kolarz Spolupráce s našimi partnery je založena na opravdovém partnerství a profesionálních vztazích. Být nejúspěšnější světovou společností v oboru výroby svítidel a osvětlení znamená poskytovat vynikající služby a podporu našim prodejcům. Podrobně poznat jejich potřeby i požadavky, rychle a efektivně na ně reagovat. Vyhovět širokým i různým nárokům celého distribučního procesu. To vše na základě poctivosti, integrity a odbornosti ve všech činnostech spolupráce. Náš úspěch v oblasti distribuce svítidel a osvětlení je proto založen především na každodenní zodpovědné práci a individualizaci - "za vším hledej člověka."

VŠECNHY VÝHODY PRO PARTNERY NA PRVNÍ POHLED

Všechny výhody pro partnery na první pohled
 • Individuální partnerský program, balíčky výhod.
 • Cenové rabaty, cenová podpora u větších projektů nebo řešení na míru.
 • Každý partner má svého osobního obchodního zástupce KOLARZ.
 • Technické a odborné konzultační služby - On Site Servis.
 • Dodávky zboží, rychlá logistika KOLARZ, přímé doručení zboží.
 • Informace o doručení zboží, sledování stavu objednávky (Tracking & Tracing).
 • Stálý sortiment standardně skladem na moderním centrálním skladě.
 • Kompletní záruční i pozáruční servis.
 • Věrnostní programy, akce, odborné aktivity apod.
 • Komplexní informace o produktech, marketingová podpora.
 • Zázemí silné mezinárodní společnosti.
 • Nasměřujeme k Vám maloobchodní zákazníky z Vašeho regionu atd.

Jak se stát partnerem KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o.

Jak se stát partnerem KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o.

První kontakt

Napište nám pomocí tohoto formuláře nebo na e-mailovou adresu info@kaal.cz kontaktní a základní identifikační údaje Vaší firmy i představy o vzájemné spolupráci.
Nechce se Vám psát, nevadí, zavolejte nám na tel.: +420 281 931 724, ihned tak získáte balíček základních informací o poskytovaných výhodách pro naše partnery.

Domluvte si schůzku

Osobní jednání je vždy pro obě strany nejpřínosnější. Návštěvu našeho obchodního zástupce si můžete domluvit pomocí formuláře domluvte si schůzku. Během jednání Vám podrobně vysvětlíme všechny možnosti vzájemné spolupráce, výhody partnerského programu, získáte základní informace o sortimentu Kolarz apod.

Pozvěte nás do tendru

Účastníte se výběrové řízení na dodavatele svítidel a osvětlení? Pokud máte zájem získat silného partnera pro výběrové řízení můžete nám zaslat informace o tendru včetně příloh pomocí formuláře pozvěte nás do tendru.