KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o., svítidla a osvětlení značky KOLARZ v ČR a SR

svítidla, osvětlení, stropní svítidla, designová svítidla, klasická svítidla, zahradní svítidla, venkovní svítidla a osvětlení...

KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o., svítidla a osvětlení značky KOLARZ v ČR a SR

KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Kolarz GmbH a generálním zastoupením značky Kolarz pro Českou a Slovenskou republiku. Našim hlavním úkolem je posilovat a dále rozvíjet vedoucí postavení značky Kolarz v oblasti prodeje svítidel a osvětlení na uvedených trzích. Obchodní centrála a hlavním sklad společnosti jsou v Praze 9. Zabezpečujeme dovoz svítidel z našich výrobních závodů v Rakousku a Itálii, distribuci - velkoobchodní i maloobchodní prodej, poskytujeme servisní služby a specializujeme se na individuální projektová řešení.

Svítidla a osvětlení Kolarz zahrnují komplexní sortiment svítidel pro interiéry a exteriéry. Kolarz je symbolem perfektního provedení, vysoké funkčnosti, nadčasového designu, pokročilé konstrukce a vynikající kvality poskytovaných služeb zákazníkům.

Značka udává tempo technickými a moderními inovacemi, které dodává široce zaměřeným cílovým skupinám. Díky těmto vlastnostem se stal Kolarz významným pojmem ve všech hlavních sektorech trhu svítidel a osvětlení, kde působí.

Sortiment svítidel a osvětlení Kolarz

Sortiment svítidel a osvětlení Kolarz

závěsná svítidla

stropní svítidla

nástěnná svítidla

zářivková svítidla

stolní lampy

stojací lampy

zahradní svítidla 

křišťálové lustry

svítidla k obrazům

svítidla k zrcadlům

vestavná svítidla

svítidla pro exteriéry

Sortiment svítidel a osvětlení Kolarz

Kam dál? KOLARZ Group - skupina podniků společnosti KOLARZ GmbH vyrábějící svítidla a osvětlení