Filozofie značky Kolarz

při vývoji, výrobě i prodeji svítidel a osvětlení se každý den řídíme naší Kolarz filozofií...

„Filozofie světla" společnosti Kolarz

Hlavní náměty naší „filozofie světla" se zaměřují na výrobní proces a zajištění odbytu celého segmentu dekorativních bytových svítidel a osvětlení. Zahrnují kompetentní řešení všech úkolů a jejich cílem je být stále více zářícím bodem v tomto segmentu trhu.

Tradice a inovace

Tradice a inovaceZákladem naší výrobní filosofie jsou zlepšovací návrhy a tradice. Naši návrháři jsou vždy nadčasoví ve srovnání se standardní výrobou. Produkty Kolarz jsou vyvinuty ze zkušeností několika generací a jejich provedení je více než perfektní.
Dokonalá souhra tvaru a funkce jsou důležitým aspektem při vývoji svítidel a osvětlení. Náš vývojový tým prosazuje do nových výrobků svítidel nejaktuálnější trendy v designu, změny životního stylu a ergonomické poznatky.

Stojíme vždy na Vaší straně

Stojíme vždy na Vaší straněZákladem naší prodejní filozofie a jedním z hlavních rysů společnosti Kolarz je vynikající kvalita služeb. Poradenství, osobní přístup a profesionální servis pro zákazníky jsou poskytovány na špičkové úrovni. Rozumíme svému oboru a naše odborná znalost nikdy neselže. Zákazníci společnosti Kolarz si mohou být vždy jisti dokonalostí péče o jejich potřeby.

Řešení osvětlení na míru

Řešení osvětlení na míruVaše svítidla a osvětlení jsme schopni zhotovit na míru. Ať už jde o netradiční lustr pro koncertní sál, přes osvětlení pro medicínské využití nebo příjemné osvětlení bytových prostor. Zhotovíme pro Vás vždy to pravé osvětlení se skvělými světelně technickými parametry. Výhodou našich dlouholetých zkušeností jsou profesionální plánování a garance optimalizace světelných efektů.

Kvalita, bezpečnost a nezávadnost

Kvalita, bezpečnost a nezávadnost svítidelVedle harmonie tvarů, barev a materiálů hraje nosnou roli svítidel Kolarz kvalita, bezpečnost a nezávadnost výrobků pro životní prostředí.
Každé svítidlo je vyrobeno z materiálů nejvyšší kvality a pro zaručení špičkového provedení jsou naše produkty podrobeny následujícím zkouškám:

  • vizuální kontrola svítidel
  • funkční zkouška
  • zkouška izolace a spojení ochranných vodičů
  • vysokonapěťová zkouška
  • zkouška zahřátí a životnosti
  • ochrana proti úderu elektrickým proudem
  • mechanická pevnost krytů a spojovacího materiálu
  • mechanická pevnost a odolnost u přenosných svítidel

Lidé a systém řízení

Lidé a systém řízení Vycházíme z toho, že mít na správných místech ve firmě ty nejlepší lidi je klíčové pro úspěšný a dynamický růst. Pro rozvoj našeho podnikání je pak nesmírně důležité partnerství mezi firmou a jejími zaměstnanci na všech pracovních úrovních.
Firma využívá jednoliniový řídící systém, který otevírá možnosti pro přímé komunikační vztahy a úzkou spolupráci mezi jednotlivými pracovními týmy. Tento způsob vedení je velmi efektivní a zároveň nám umožňuje rychle i pružně reagovat na požadavky trhu.

Zázemí silné mezinárodní skupiny Kolarz Group

Zázemí silné mezinárodní skupiny Kolarz GroupVšechny společnosti skupiny Kolarz Group využívají obrovský potenciál znalostí a zkušeností v oblasti vývoje, výroby, prodeje i řešení na míru svítidel a osvětlení. Poradíme si v jakékoli obtížné situaci a naše odbornost zaručuje, že pro Vás najdeme vždy optimální řešení.

Kam dál? Trendy a svítidla